Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

ProteC Dura-safe ®
Osłony połączeń kołnierzowych

ProteC Promould®
Budowa form wtryskowych

Doświadczenie Protec umożliwia opracowanie rozwiązań produktowych dostosowanych do potrzeb klienta w przypadku, gdy standardowy element ochronny nie jest odpowiedni. Skorzystaj z usługi Protec Custom Product Service pozwalającej na budowę spersonalizowanych form wtryskowych w konkurencyjnych cenach. Indywudualne wymagania klienta..

ProteC Blusignature ®
Tworzenie wartości poprzez odpowiedzialność

Dzięki naszej inicjatywie Protec Blu Signature® chcemy jeszcze bardziej przyspieszyć niezbędne z ekologicznego punktu widzenia przejście od gospodarki linearnej do gospodarki cyrkularnej i zharmonizować myślenie ekologiczne z działaniem gospodarczym.

Gwarancja najwyższej jakości i certyfikaty

Międzynarodowe certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 dowodzą, że wysoka jakość oferowanych produktów zabezpieczających jest dla nas niezwykle istotna.

Protec Plastics - Elementy ochronne z tworzyw sztucznych klasy premium

Protec Plastics produkuje zabezpieczenia z tworzyw sztucznych klasy premium. Ponad 3500 rozwiązań produktowych pozwala nam spełnić nawet najbardziej rygorystyczne wymagania klientów dotyczące jakości naszych elementów ochronnych i ich niezawodności.

Jakość i cena

Nasze plastikowe produkty zabezpieczające charakteryzują się znakomitą jakością i niezwykle przystępną ceną. Bogaty wybór ponad 3500 nasadek, zatyczek ochronnych i dławnic kablowych pozwala nam zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny są od ponad 25 lat ściśle kojarzone z marką Protec. Posiadamy certyfikaty zgodne z normami DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001 i VDA 6.1.

Dostępność

3500 różnych typów produktów i wymiarów. 400 milionów standardowych zabezpieczeń z tworzyw sztucznych dostępnych od ręki. Krótki czas dostawy również w przypadku większych ilości. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość oferowanych elementów ochronnych.

Nowe produkty

EP 210 - Elastyczne nasadki z centralnie umiejscowionym uchwytem to nowość w naszej bogatej ofercie produktowej. Służą one do zabezpieczania cylindrycznych elementów oraz końców rur i węży. Dostępnych jest 16 wymiarów o średnicy zewnętrznej od 4 mm do 24 mm.

Dowiedz się więcej: Aktualności

Protec Promould - Budowa form wtryskowych

Doświadczenie w budowie form wtryskowych pozwala nam spełnić indywidualne wymagania klienta. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować spersonalizowane narzędzia lub wyprodukować nowe wkładki pasujące do form wtryskowych, które posiadamy. Protec Promould oznacza budowę form wtryskowych wysokiej jakości, nowoczesne technologie, elastyczność i terminowe dostawy.

Dowiedz się jako pierwszy - dołącz do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nadchodzącymi wydarzeniami PROTEC. Dowiedz się jako pierwszy, kiedy nowe produkty pojawią się na rynku. Otrzymuj oferty specjalne i dodatkowe informacje na swoją skrzynkę mailową! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Zapisz się do naszego darmowego newslettera

Identyfikacja firmy | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca | Certyfikaty

copyright (c) 2024 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD