Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

Aktualności

Nowości w ofercie produktowej Protec Plastics


Innowacyjność i niezawodność

Nasze plastikowe elementy ochronne, dławnice kablowe, opaski przeciwbryzgowe i zabezpieczenia żaroodporne są w całości produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Charakteryzuje nas niezwykle krótki czas reakcji na zapytania klientów i stała dostępność większości standardowych wyrobów. Zakład produkcyjny znajdujący się w Niemczech kładzie ogromny nacisk na innowacyjność, wdrażanie nowoczesnych technologii oraz ochronę środowiska.

Nasza strategia pozyskiwania materiałów do produkcji jest skrupulatnie zaplanowana, efektywna i długoterminowa. Magazyny surowców Protec Plastics są zawsze pełne i zabezpieczone dzięki podpisaniu wieloletnich umowy z renomowanymi dystrybutorami najwyższej jakości tworzyw sztucznych.

Niezawodność i bezpieczeństwo dostaw są centralną częścią filozofii firmy Protec Plastics od ponad 30 lat.

Odpowiedzialność i ochrona środowiska

Jako przedsiębiorstwo zajmujące się przetwórstwem tworzyw sztucznych uważamy za swój obowiązek, aby nasze wyroby i wszelkie procesy były jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Z tego powodu zakład produkcyjny Protec Plastics jest certyfikowany zgodnie z normą DIN EN ISO 14001:2015.

Nasze elementy zabezpieczające są wykorzystywane głównie w obszarze przemysłowym B2B, dlatego podlegają one ścisłej weryfikacji wszystkich procesów produkcyjnych i ich dalszego przetwarzania. Kontrola obejmuje początkowy recykling surowców, ich zastosowanie, ponowny recykling, aż do profesjonalnej utylizacji produktu końcowego.
Dodatkowe informacje.

EP 201 - Nasadki ochronne

Elastyczne elementy ochronne (TPE) odporne na temperaturę od -50°C do +150°C. Idealne do stosowania podczas magazynowania, transportu, obróbki końcowej i montażu.

Dostępne wymiary i darmowe wzory

EP 210 - Nasadki z uchwytem

Nasadki z uchwytem służą głównie do ochrony węży, rur, wałów i śrub. Nasze produkty zabezpieczające wykonane z elastycznego tworzywa (EVA) w zależności od średnicy nominalnej posiadają tolerancje od +1 mm do +2,5 mm.

Dzięki centralnemu chwytowi można je z powodzeniem stosować do ochrony różnych cylindrycznych elementów. Materiał, z którego wyprodukowane są nasze nasadki umożliwia ich łatwy montaż oraz demontaż i zapewnia maksymalną szczelność.

Dostępne wymiary i darmowe wzory

EP 505 - Nasadki nakręcane z uszczelką

Dzięki wbudowanej uszczelce gwintowane nasadki zabezpieczające oferują naszym kontrahentom niezawodną ochronę. Neopranowa wkładka zapobiega wyciekowi płynów nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, niezwykle skutecznie spełniając swoje zadanie.

Ponadto uszczelka zapewnia bezpieczeństwo wszędzie tam, gdzie wymagana jest zwiększona ochrona przed wnikaniem i wydostawaniem się cieczy podczas magazynowania, transportu, obróbki końcowej i montażu.

Nasadki nakręcane z uszczelką są stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym, hydraulice, pneumatyce oraz do zabezpieczania gwintowanych elementów instalacji i konstrukcji stalowych.

Dostępne wymiary i darmowe wzory


Nowości w naszej ofercie produktowej


CAPTOP EP 265
Nasadki ochronne

Ergonomiczny kształt zapewnia szybki i łatwy montaż oraz demontaż. Wewnętrzna lamelka gwarantuje idealne dopasowanie oraz efektywną ochronę.

Details


CAPTOP EP 285GL
Zatyczki z uchwytem

Mogą być stosowane jako zatyczki wewnętrzne lub nasadki zewnętrzne. Boczny uchwyt zapewnia szybki i łatwy montaż oraz demontaż.

Details


CAPTOP EP 312
Pokrywy kołnierzy

Pokrywy do armatury i kołnierzy rurowych. Wiele specjalnych rozmiarów.

Details


CAPTOP EP 201
Nasadki ochronne

Tulejki ochronne EP 201 TPE do ochrony końcówek węży i rur, wałków i śrub gwintowanych.

Details


PROSICON EPS 100
Żaroodporne zatyczki stożkowe

Używane do zabezpieczania otworów i gwintów. Zapewniają idealną szczelność. Stożkowy kształt. Żaroodporne

Details


Gwarancja najwyższej jakości i certyfikaty

Międzynarodowe certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 dowodzą, że wysoka jakość oferowanych produktów zabezpieczających jest dla nas niezwykle istotna.

Identyfikacja firmy | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca | Certyfikaty

copyright (c) 2024 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD