Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

Poinformował Protec. Nowości z badań i rozwoju.

Nowości i ciekawe rzeczy. Nowość w Protec.


Aktualne informacje o dostępności. PROTEC PLASTICS® poinformowany.

Plastikowe elementy ochronne Protec CAPTOP® i dławnice kablowe Protec QUICK-FIT® są produkowane przez Protec Plastics® w Niemczech.

Ta wydajność przyspiesza nasz czas reakcji na zapytania klientów i wspiera szybką dostępność naszych produktów dla klient. Zakład produkcyjny w Niemczech oszczędza czasochłonne i szkodliwe dla środowiska drogi transportowe oraz wyraźnie chroni środowisko.

Nasza strategia pozyskiwania surowców do technicznych tworzyw sztucznych do naszej produkcji jest długoterminowa. Magazyny surowców Protec są zawsze pełne przez co najmniej 12 miesięcy, a długoterminowe umowy na dostawy i zobowiązania produkcyjne są przez cały czas zabezpieczone.

Niezawodność i bezpieczeństwo dostaw są centralną częścią naszej Filozofia firmy Bertsand w Protec od ponad 30 lat.

Podstawowa zasada – tworzenie wartości poprzez odpowiedzialność

Jako firma zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych uważamy za swój obowiązek, aby nasze produkty i procesy były jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Z tego powodu nasze zakłady produkcyjne są oczywiście certyfikowane zgodnie z normą DIN EN ISO 14001:2015.

Wszystkie produkty Protec są wykorzystywane wyłącznie w obszarze przemysłowym B2B i dlatego podlegają ścisłemu łańcuchowi kontroli procesów produkcji i przetwarzania. Ta kontrola obejmuje początkowy recykling surowców, zastosowanie, ponowny recykling wtórny związany z produkcją jako recyklat tworzywa sztucznego do profesjonalnej utylizacji produktu końcowego. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

EP 201 – Elastyczne rękawy ochronne z TPE

Szczególnie elastyczne rękawy ochronne mają antypoślizgowy, radełkowany kołnierz i są odporne na temperaturę od -50°C do +150°C. Idealny do stosowania w produkcji, wewnętrznej obróbce spalin, na etapach montażu, przechowywania i transportu.

Zobacz dostępne wymiary i bezpłatne próbki tutaj

EP 210 - elastyczne nasadki z wewnętrzną uszczelką wargową

Bardzo elastyczne nasadki z tworzywa sztucznego do cylindrycznych konturów zewnętrznych, np. B. Śruby, końcówki rur i węże. Wykonane z elastycznej pianki EVA kompensują również większe tolerancje od +1 mm do +2,5 mm, w zależności od średnicy nominalnej.

Dzięki cylindrycznemu chwytowi można go łatwo stosować do wszystkich cylindrycznych konturów zewnętrznych. Elastyczny materiał umożliwia pokonywanie większych tolerancji. Łatwo dopasowują się do konturu elementu współpracującego, a ponadto obwodowa warga uszczelniająca zapewnia niezawodne działanie uszczelniające i ciasne dopasowanie.

Zobacz dostępne wymiary i bezpłatne próbki tutaj

EP 505 - zakrętki z wkładką uszczelniającą

Te zakrętki oferują rozszerzoną funkcję uszczelnienia dzięki płaskiej uszczelce wstępnie zmontowanej w fabryce. Jeśli istnieją specjalne wymagania dotyczące uszczelnień, możemy wyposażyć zakrętki w płaską uszczelkę wstępnie zmontowaną w fabryce. Włożenie wewnętrznej uszczelki z neoprenu zapobiega wyciekaniu płynów nawet w trudnych warunkach, zapewniając w ten sposób czyste środowisko pracy.

Dzięki wstępnie zmontowanej wkładce uszczelniającej te zakrętki zapewniają bezpieczeństwo techniczne wszędzie tam, gdzie wymagana jest zwiększona ochrona przed wnikaniem i wydostawaniem się cieczy podczas etapów przechowywania, transportu, obróbki końcowej i montażu. Antypoślizgowe radełkowanie na zewnątrz zapewnia szybki i łatwy montaż oraz demontaż.

Ta wersja jest już z powodzeniem stosowana w przemyśle motoryzacyjnym i hydraulicznym oraz we wszystkich konstrukcjach mechanicznych i przemysłowych.

Aby uzyskać więcej informacji i darmowe próbki, kliknij tutaj


Aktualne dodatki do naszej standardowej oferty


PROSICON EPS 100
Żaroodporne zatyczki stożkowe

Używane do zabezpieczania otworów i gwintów. Zapewniają idealną szczelność. Stożkowy kształt. Żaroodporne

Details


PROSICON EPS 306
Żaroodporne zatyczki z uchwytem

Używane do zabezpieczania otworów i gwintów. Zapewniają idealną szczelność. Cylindryczny kształt, Uchwyt, Żaroodporne.

Details


CAPTOP EP 285GL
Zatyczki z uchwytem

Mogą być stosowane jako zatyczki wewnętrzne lub nasadki zewnętrzne. Boczny uchwyt zapewnia szybki i łatwy montaż oraz demontaż.

Details


CAPTOP EP 265
Nasadki ochronne

Ergonomiczny kształt zapewnia szybki i łatwy montaż oraz demontaż. Wewnętrzna lamelka gwarantuje idealne dopasowanie oraz efektywną ochronę.

Details


CAPTOP EP 312
Kołnierzowe pokrywy kompaktowe DIN / ANSI

Pokrywy do armatury i kołnierzy rurowych. Wiele specjalnych rozmiarów.

Details


Certyfikowane zarządzanie produkcją i jakością

Nasze uznane na całym świecie and certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 są dowodem na wysoki poziom wszystkich zaangażowanych systemów zapewnienia jakości Protec.

Odcisk | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca w PROTEC | Certyfikaty

copyright (c) 2023 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD