Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

ProteC CaPtoP® EP 810

Nasadki zaciskowe


CaPtoP® EP 810

Nasadki zaciskowe


Wprowadzenie
Połączenia śrubowe i ich zastosowanie są tak różnorodne i tak ważne, że śruby, nakrętki i odpowiednie akcesoria są w dużej mierze znormalizowane na całym świecie byłem.
Z jednej strony jest to korzystne dla ich elastycznego użytkowania, az drugiej upraszcza to to ważne środki ochronne chroniące połączenia śrubowe przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi skutecznie zabezpieczyć szkody.

Prezentowana przez nas nasadki zaciskowe CAPTOP EP 810 obejmuje wszystkie popularne międzynarodowe połączenia śrubowe optymalna ochrona przed niszczycielską rdzą, wpływami środowiska, uszkodzeniami mechanicznymi i urazami.

Optymalna ochrona przed korozją dzięki idealnemu pasowaniu klapy zaciskowej na złączce śrubowej.

Zasada

Warga uszczelniająca Obwodowa warga uszczelniająca uszczelnia wnętrze kapturka ochronnego od zewnątrz. Ich konstrukcję można dobrać tak, aby całkowicie zakrywały podkładki lub podkładki zabezpieczające w zmodyfikowanej formie.
Krawędź zaciskająca Krawędź zaciskowa biegnąca wokół klapy wchodzi pod nakrętkę i w ten sposób uzyskuje idealne dopasowanie nasadki zaciskowej do połączenia śrubowego.
Bariera ochronna Dzięki pasowaniu wtłaczanemu nasadki ochronnej, między wargą uszczelniającą a krawędzią zaciskową wokół połączenia śrubowego powstaje zintegrowana bariera ochronna, która zapobiega kontaktowi z cieczami, a tym samym tworzeniu się rdzy rozkładającej materiał.
Motyw Dzięki okrągłemu przekrojowi kołpak ochronny jest zawsze w stanie z łatwością skompensować większe tolerancje produkcyjne nakrętek sześciokątnych. Ciasne dopasowanie jest zawsze gwarantowane.
Opcja Nowy Smar specjalny CAPTOP CS-HAT 2 jako dodatek do nasadek zaciskowych EP 810 do obecnie najlepszą możliwą ochronę przed korozją połączeń śrubowych.


Przegląd typów


EP 810 Typ -1-


Do połączeń śrubowych bez podkładek. Dostępne w wersji krótkiej i długiej. Szczegóły< /td>


EP 810 Typ -2-


Do połączeń śrubowych z podkładkami. Dostępny w wersji długiej. Szczegóły


EP 810 Typ -3-


Nasadka teleskopowa o regulowanej wysokości ze zmienną nasadką zapewniająca maksymalne wysunięcie śrub. Do połączeń śrubowych z podkładką i bez podkładki do dyspozycji.

Te serie Protec mogą Cię również zainteresować

CAPTOP® EP 810 Typ 3.2

Nasadki zaciskowe

CAPTOP® EP 810 Typ 3.1

Nasadki zaciskowe

CAPTOP® EP 810 Typ 2

Nasadki zaciskowe

CAPTOP® EP 810 Typ 1

Nasadki zaciskowe

Gwarancja najwyższej jakości i certyfikaty

Międzynarodowe certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 dowodzą, że wysoka jakość oferowanych produktów zabezpieczających jest dla nas niezwykle istotna.

Dowiedz się jako pierwszy - dołącz do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nadchodzącymi wydarzeniami PROTEC. Dowiedz się jako pierwszy, kiedy nowe produkty pojawią się na rynku. Otrzymuj oferty specjalne i dodatkowe informacje na swoją skrzynkę mailową! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Zapisz się do naszego darmowego newslettera

Identyfikacja firmy | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca | Certyfikaty

copyright (c) 2024 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD