Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

Protec Logistics Service - niezawodna dostępność

Protec Logistics

Nasze imponujące usługi logistyczne opierają się na bardzo dużych możliwościach dostawczych i magazynowych dla naszych trzech najważniejszych obszarów biznesowych.

Oddziały i magazyny części gotowych Protec w Europie i za granicą umożliwiają terminowe dostawy do ponad 10 000 klientów z branży inżynierii mechanicznej i aparatury, inżynierii samochodowej, budowy pojazdów i osprzętu oraz całej branży elektrycznej.


Dostawa z magazynu

Ok. W magazynie mamy 400 milionów standardowych artykułów w 3500 różnych wzorach i wymiarach, gotowych do wysyłki. Sam w wymiarach na dużą skalę Elementy ołowiane o średnicach od DN 250 do 1219,2 mm posiadamy magazyn części gotowych liczący ok. 290 000 artykułów, aby zapewnić jak najszybszą i terminową dostawę do naszych klientów. Czas to pieniądz. Na calym swiecie. Zawsze możesz polegać na naszym przetwarzaniu zamówień.


Całodobowy serwis

Każde zamówienie, które otrzymamy w całości przed godziną 12:00, może zostać wysłane tego samego dnia, jeśli klient sobie tego życzy Załadowany dzień i albo ze standardowym ładunkiem, albo zostać wysłane w usłudze nocnej.Usługa dostawy ekspresowej

Nasza usługa ekspresowej dostawy na następny Rano dotyczy wszystkich zamówień przychodzących danego dnia najpóźniej do godziny 14:30. Nasz zespół z przyjemnością wyjaśni Ci dokładnie, w jaki sposób możesz otrzymać ekspresowe zamówienie już następnego ranka.

Pożądane daty

Dostawa na czas buduje zaufanie. Każde zlecenie ramowe lub call-off dostarczamy punktualnie i niezawodnie w określonym przez Państwa tygodniu dostawy.

Możesz być również zainteresowany tymi seriami PROTEC

CAPTOP® EP 306

Osłony kołnierzy

CAPTOP® EP 300

Osłony kołnierzy

CAPTOP® EP 283

Zatyczki z uchwytem

CAPTOP® EP 207

Zatyczki silikonowe

Certyfikowane zarządzanie produkcją i jakością

Nasze uznane na całym świecie and certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 są dowodem na wysoki poziom wszystkich zaangażowanych systemów zapewnienia jakości Protec.

Odcisk | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca w PROTEC | Certyfikaty

copyright (c) 2023 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD