Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

Indywidualne rozwiązania dla klientów - konstrukcje specjalne

Zasada Protec – wydajność i cena w idealnej równowadze®

Protec Promould ®

Nasz wysokowydajny serwis narzędziowy jest ukierunkowany na indywidualny rozwój produktów i rozwiązania specyficzne dla klienta. my oferują krótkie czasy reakcji i wysoki stopień elastyczności w produkcji nowych narzędzi oraz konstrukcji wkładek narzędziowych w naszych systemy nośne. Serwis narzędzi Promold oznacza jakość wysokiej jakości nowa konstrukcja narzędzi, najnowsze technologie produkcji, elastyczne procesy pracy i terminowość dostaw.

Precyzja w tworzeniu narzędzi

Własny projekt, najnowsza technologia, sterowane komputerowo narzędzia programistyczne, szybka wymiana danych, szybkie prototypowanie, szybkie Czasy dostaw i niskie stałe ceny charakteryzują nowy Promould High Koncepcja wydajności naszej formuły Protec na miarę Rozwiązania narzędziowe.

Wysoka wydajność

Usługa narzędzi Promould obejmuje oczywiście obok klasyczne usługi narzędziowe, takie jak opracowywanie artykułów, Projektowanie artykułów, prototypowanie i tworzenie narzędzi Usługi takie jak optymalizacja formowania wtryskowego tworzyw sztucznych, montaż, pakowanie, pakowanie, zarządzanie kontenerami i logistyka wysyłkowa - wszystko z jednego źródła.

Krótki czas programowania

Czas to pieniądz. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy projekty mają być zakończone w bardzo krótkim czasie czas musi być zrealizowany. Rozwijamy się razem z Tobą rozwiązania dostosowane do Twoich specjalnych potrzeb w możliwie najkrótszym czasie przypadek użycia. Dotyczy to również skomplikowanych kształtek do Masa wtrysku 7000 g.

Niezwykle niskie koszty narzędzi

Zmienne konstrukcje narzędzi, stosowane już w Protec Park narzędzi składający się z systemów form głównych lub narzędzi kasetowych znacznie obniża koszty produkcji narzędzi. Wykorzystaj naszą wysokowydajną metodę produkcji do ekonomicznych indywidualnych rozwiązań i skorzystaj z naszych konkurencyjnych, trwale niskich cen.

Specjalne kolory i różne materiały

Możemy wyprodukować dla Ciebie wiele naszych standardowych elementów na zamówienie alternatywnych materiałów, w wersji żaroodpornej lub w wersji kolor chcesz. Związane z zamówieniem i opłacalne.

Małe ilości w specjalnym projekcie

Indywidualne rozwiązania sprawiają również, że możemy zaoferować Państwu produkty na zamówienie wyprodukuj dokładnie tyle sztuk, ile potrzebujesz do swojego jednorazowego użytku potrzebny przypadek użycia. Zawsze możesz polegać na naszej precyzyjnej produkcji na zamówienie.

Możesz być również zainteresowany tymi seriami PROTEC

CAPTOP® EP 185

Pokrywy rur

CAPTOP® EP 210

Nasadki z uchwytem

CAPTOP® EP 505

Nasadki nakręcane z uszczelką

DURA-SAFE® SES 3000

Osłony kołnierzy

Certyfikowane zarządzanie produkcją i jakością

Nasze uznane na całym świecie and certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 są dowodem na wysoki poziom wszystkich zaangażowanych systemów zapewnienia jakości Protec.

Odcisk | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca w PROTEC | Certyfikaty

copyright (c) 2023 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD