Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

Twoja kariera z PROTEC

Ekscytujące zadania i mo,żliwości rozwoju osobistego

Jako innowacyjna firma technologiczna potrafimy połączyć jedno i drugie.

Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań świadczy o naszym ukierunkowaniu na klienta i duchu innowacyjności. Powoduje to również szeroki wachlarz możliwości rozwoju i kariery zawodowej na stanowiskach pracy.

Podstawą naszego sukcesu są kompetentni i zaangażowani pracownicy, którzy żyją zgodnie z naszą filozofią.

Chcielibyśmy również poznać Ciebie.

Twoja inicjatywa jest pożądana! Ze względu na nasz silny rozwój, zawsze poszukujemy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy wspierają nas w rozwoju produktu, w naszej produkcji lub w obszarze handlowym.

Czy zdobyłeś już praktyczne doświadczenie, cechuje Cię zorganizowany sposób pracy, elastyczność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność i zapał do nowych wyzwań?

W takim razie zachęcamy do przesłania nam niezamówionej aplikacji.

Czekamy na Ciebie i Twoją aplikację, którą wyślij e-mailem na adres personal@protec.de.

Możesz być również zainteresowany tymi seriami PROTEC

DURA-SAFE® SES 3000

Osłony kołnierzy

CAPTOP® EP 505

Nasadki nakręcane z uszczelką

CAPTOP® EP 250

Osłony krawędzi rur

CAPTOP® EP 306

Certyfikowane zarządzanie produkcją i jakością

Nasze uznane na całym świecie and certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 są dowodem na wysoki poziom wszystkich zaangażowanych systemów zapewnienia jakości Protec.