Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

Budowa form wtryskowych

Protec Plastics - Jakość i cena w idealnej równowadze

Protec Promould ®

Nasz wysokowydajny serwis narzędziowy jest ukierunkowany na zaspokojenie indywidualnych wymagań klientów. Oferujemy krótki czasy realizacji zleconych projektów i wysoki stopień elastyczności w produkcji nowych form wtryskowych oraz wkładek. Promould oznacza najwyższą jakość wytwarzanych narzędzi, najnowsze technologie, profesjonalizm, innowacyjność i terminowość dostaw.

Produkcja form wtryskowych

Protec Promould charakteryzuje się realizacją spersonalizowanych oraz skomplikowanych projektów, stosowaniem najnowszych technologii, używaniem narzędzi programistycznych sterowanych komputerowo, sprawną wymianą danych, szybkim prototypowaniem, niezwykle krótkim czasem dostawy i konkurencyjnymi cenami.

Wydajność

Protec Promould obok standardowych usług narzędziowych takich jak projektowanie spersonalizowanych wyrobów, prototypowanie i produkcja zaawansowanych technologicznie form wtryskowych, obejmuje również takie usługi takie jak optymalizacja procesu wtrysku, pakowanie i wysyłka do klienta.

Krótki czas realizacji

Czas to pieniądz. To powiedzenie jest szczególnie prawdziwe, gdy projekt ma być zakończony w bardzo krótkim terminie. Rozwijamy się razem z naszymi klientami przygotowując niezwykle skomplikowane rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb w możliwie najkrótszym czasie.

Konkurencyjne ceny

Wieloletnie doświadczenie w budowie form wtryskowych oraz zastosowanie najnowszych technologii, pozwala w znaczny sposób obniżyć koszty produkcji narzędzi. Wykorzystaj naszą niezwykle bogatą wiedzę i zrealizuj swój projekt w konkurencyjnej cenie.

Kolory i materiały

Na życzenie klienta możemy wyprodukować większość naszych standardowych elementów zabezpieczających z alternatywnych materiałów, w wersji żaroodpornej lub w zmienionej kolorystyce.

Spersonalizowane ilości

Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że na zamówienie jesteśmy w stanie przygotować dokładnie tyle sztuk, ile nasz klient potrzebuje do jednorazowego użytku. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych plastikowych produktów zabezpieczających.

Te produkty mogą Cię również zainteresować

DURA-SAFE® SES 3000

Osłony kołnierzy

CAPTOP® EP 306

Osłony kołnierzy

CAPTOP® EP 250

Osłony krawędzi rur

CAPTOP® EP 283

Zatyczki z uchwytem

Gwarancja najwyższej jakości i certyfikaty

Międzynarodowe certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 dowodzą, że wysoka jakość oferowanych produktów zabezpieczających jest dla nas niezwykle istotna.

Identyfikacja firmy | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca | Certyfikaty

copyright (c) 2024 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD