Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

Identyfikacja dostawcy zgodnie z § 5 TMG

Impressum

Ta strona internetowa jest prowadzona przez (informacje zgodnie z § 5 TMG)

PROTEC PLASTICS Sp. z o.o.
Ul. Stefana Okrzei 2
PL-57-300 Kłodzko

Dyrektor Generalny:
Dipl.-Volksw. D. Brenning

Kontakt

Tel. +48 74 640 07 87
Mobile +48 694 252 843
E-Mail: info@protecplastics.pl

Podatek VAT

DE 227413019

Ogólne warunki sprzedaży

Możesz wyświetlić i pobrać nasze Ogólne warunki sprzedaży tutaj (PDF).

Odpowiedzialność za treści

Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnym prawem zgodnie z § 7 ust. 1 TMG. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG jako usługodawca nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na bezprawną działalność.

Obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystanie z Informacji zgodnie z ogólnymi prawami pozostaje nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym wiadomo o konkretnym naruszeniu prawa. Gdy tylko dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron trzecich, treści na które nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za treść stron, do których prowadzą łącza. Strony, do których prowadzą łącza, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie umieszczania linków.

Jednakże stałe monitorowanie treści stron, do których prowadzą łącza, nie jest uzasadnione bez konkretnych dowodów naruszenia. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatora witryny podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu . Powielanie, edytowanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej witryny jest dozwolone wyłącznie do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

O ile treść tej witryny nie została stworzona przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są jako takie oznaczone. Jeśli mimo to dowiesz się o naruszeniu praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie treści.

Nabyliśmy licencje na następujące obrazy:
Shutterstock 1060605506 -> © Shutterstock.com, Fotograf Frank Peters
Shutterstock 92823340 -> © Shutterstock.com, Fotograf iurii
Shutterstock 276834887 -> © Shutterstock.com, Fotograf lassedesignen
Shutterstock 73741291 -> © Shutterstock.com, Fotograf TTstudio
Adobe 33034662 -> © Adobe Stock, Fotograf Nikolay Zaburdaev

Możesz być również zainteresowany tymi seriami PROTEC

CAPTOP® EP 185

Pokrywy rur

CAPTOP® EP 283

Zatyczki z uchwytem

CAPTOP® EP 250

Osłony krawędzi rur

CAPTOP® EP 505

Nasadki nakręcane z uszczelką

Certyfikowane zarządzanie produkcją i jakością

Nasze uznane na całym świecie and certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 są dowodem na wysoki poziom wszystkich zaangażowanych systemów zapewnienia jakości Protec.

Odcisk | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca w PROTEC | Certyfikaty

copyright (c) 2023 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD