Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

Identyfikacja firmy zgodnie z § 5 TMG

Identyfikacja firmy

Ta strona internetowa jest prowadzona przez (informacje zgodnie z § 5 TMG):

PROTEC PLASTICS SP. Z O.O.
Ul. Stefana Okrzei 14
57-300 Kłodzko

Dyrektor Generalny:
Dipl.-Volksw. D. Brenning

Kontakt

Tel.: +48 694 252 843
e-Mail: info@protecplastics.pl

Numer Identyfikacji Podatkowej

PL 8831856239

Ogólne warunki sprzedaży

Tutaj możesz wyświetlić i pobrać nasze ogólne warunki sprzedaży (PDF).

Odpowiedzialność za treści

Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tej stronie internetowej zgodnie z § 7 ust. 1 TMG. § 8 mówi jednak, że będąc usługodawcą nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazanych i przechowywanych informacji od osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na bezprawną działalność.

Obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi prawami pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest możliwa do wykazania dopiero od momentu, w którym wiadomo o konkretnych nieprawidłowościach. Gdy dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych zawierających treści, na które nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić za nie żadnej odpowiedzialności. Odpowiedni dostawca lub operatorzy są zawsze odpowiedzialni za treści stron internetowych, do których prowadzą łącza. Strony te zostały sprawdzone pod kątem wszelkich nieprawidłowości. Nielegalne treści nie zostały rozpoznane w momencie umieszczania linków.

Jednakże stałe monitorowanie treści stron, do których prowadzą łącza, nie jest uzasadnione bez konkretnych dowodów. Gdy tylko dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy te linki.

Prawa autorskie

Treści i zdjęcia naszych produktów, stworzone przez operatora witryny, podlegają prawu autorskiemu. Powielanie, edytowanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego twórcy. Pobieranie i kopiowanie wszelkich materiałów jest dozwolone wyłącznie do użytku niekomercyjnego.

O ile zawartość tej strony internetowej nie została w całości przygotowana przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie innych twórców. Prawa autorskie osób trzecich są jako takie oznaczone. Jeśli mimo to zauważysz nieprawidłowości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Gdy tylko dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy te treści.

Nabyliśmy licencje na następujące obrazy:
Shutterstock 1060605506 -> © Shutterstock.com, Fotograf Frank Peters
Shutterstock 92823340 -> © Shutterstock.com, Fotograf iurii
Shutterstock 276834887 -> © Shutterstock.com, Fotograf lassedesignen
Shutterstock 73741291 -> © Shutterstock.com, Fotograf TTstudio
Adobe 33034662 -> © Adobe Stock, Fotograf Nikolay Zaburdaev

Te produkty mogą Cię również zainteresować

CAPTOP® EP 250

Osłony krawędzi rur

CAPTOP® EP 306

Osłony kołnierzy

CAPTOP® EP 207

Zatyczki silikonowe

DURA-SAFE® SES 3000

Osłony kołnierzy

Gwarancja najwyższej jakości i certyfikaty

Międzynarodowe certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 dowodzą, że wysoka jakość oferowanych produktów zabezpieczających jest dla nas niezwykle istotna.

Identyfikacja firmy | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca | Certyfikaty

copyright (c) 2024 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD