Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

PROTEC - Wydajność jest mierzalna

Natura i technika

Protec Plastics koncentruje się na wydajnej i przyjaznej dla środowiska produkcji wyrobów zabezpieczających z tworzyw sztucznych.

Dzięki dedykowanej polityce zapewniania jakości nasze 4 fabryki idealnie łączą racjonalności ekonomiczną i odpowiedzialności ekologiczną wnosząc znaczący wkład w trwałe odciążenie środowiska.

Od 1977 roku budujemy swoją wysoka pozycję na rynku stając się jednym z wiodących dostawców w zakresie wytwarzania plastikowych elementów ochronnych i form wtryskowych.


Skuteczna ochrona

Dysponujemy asortymentem obejmującym ponad 3500 różnych wymiarów najwyższej jakości nasadek i zatyczek, dławnic kablowych, opasek przeciwbryzgowych oraz innych produktów zabezpieczających. Protec Plastics jest jednym z wiodących dostawców elementów z tworzywa sztucznego do skutecznej ochrony kabli, maszyn, instalacji elektrycznych, gwintów, rur i kołnierzy.


Oferta produktowa

Protec Plastics konsekwentnie rozwija swoje 3 główne serie produktowe, które w pełni spełniają kompleksowe wymagania klientów w zakresie wytwarzania skutecznych, prostych i niedrogich zabezpieczeń dla różnych gałęzi przemysłu.

CAPTOP obejmuje elementy ochronne z tworzywa sztucznego w standardowej gamie 2500 wymiarów o średnicy do 1625,4 mm.

QUICK-FIT oferuje dławnice kablowe z certyfikatami UL i VDE oraz różne dodatkowe akcesoria do bezpiecznego prowadzenia i mocowania przewodów elektrycznych o małych i dużych średnicach zewnętrznych.

Produkty z serii DURA-SAFE w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa personelu, maszyn i instalacji w przypadku nieoczekiwanego wycieku niebezpiecznej substancji z połączenia kołnierzowego.


Logistyka

Nasze imponujące usługi logistyczne opierają się na bardzo dużych możliwościach magazynowych.

Liczne oddziały Protec Plastics zlokalizowane na całym świecie umożliwiają terminowe dostawy do ponad 10000 klientów.


Dostępność

Mamy do dyspozycji co najmniej 400 milionów standardowych elementów ochronnych w 3500 różnych wymiarach gotowych do natychmiastowej wysyłki.

Co miesiąc do naszych odbiorców trafia ponad 45000 przesyłek.

Czas to pieniądz, dlatego przygotowujemy niezwykle skomplikowane rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów w możliwie najkrótszym czasie.


Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny

Najwyższa jakość oraz konkurencyjne ceny naszych produktów zabezpieczających są doceniane w ponad 90 krajach. Sukces Protec Plastics jest dowodem lojalności i uznania kontrahentów na całym świecie.


Zastosowanie

Plastikowe elementy ochronne Protec Plastics są zorientowane na indywidualne wymagania klientów, certyfikowane i opatentowane. Spełniają nawet najbardziej kompleksowe wymagania techniczne, a także wyznaczają nowe standardy zastosowań.


Spersonalizowane produkty

Wyroby Protec Plastics pozwalają rozwiązać ponad 90% wszystkich problemów technicznych zgłaszanych przez naszych klientów.

Wieloletnie doświadczenie w budowie form wtryskowych oraz zastosowanie najnowszych technologii w znaczny sposób obniża koszty produkcji narzędzi.

Charakteryzuje nas realizacja spersonalizowanych oraz skomplikowanych projektów, stosowanie najnowszych technologii, używanie narzędzi programistycznych sterowanych komputerowo, sprawna wymiana danych, szybkie prototypowanie, niezwykle krótki czasem dostawy i konkurencyjne ceny.


Certyfikaty

Protec Plastics spełnia nawet najbardziej kompleksowe wymagania dotyczące wytwarzanych elementów zabezpieczających i niezawodności produkcji.

Międzynarodowe certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001, VDE i VDA 6.1 są dowodem wysokiego poziomu wszystkich zastosowanych systemów zapewnienia jakości.

Te produkty mogą Cię również zainteresować

CAPTOP® EP 210

Nasadki z uchwytem

CAPTOP® EP 505

Nasadki nakręcane z uszczelką

CAPTOP® EP 250

Osłony krawędzi rur

CAPTOP® EP 306

Osłony kołnierzy

Gwarancja najwyższej jakości i certyfikaty

Międzynarodowe certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 dowodzą, że wysoka jakość oferowanych produktów zabezpieczających jest dla nas niezwykle istotna.

Identyfikacja firmy | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca | Certyfikaty

copyright (c) 2024 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD