Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

PROTEC - Wydajność jest mierzalna

Człowiek, natura i technika.

Protec koncentruje się na wydajnej i przyjaznej dla środowiska produkcji wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych.

Dzięki celom zarządzania dedykowaną polityką jakości i ochrony środowiska, Protec tworzy idealne połączenie racjonalności ekonomicznej i odpowiedzialności ekologicznej oraz wnosi znaczący wkład w trwałe odciążenie środowiska.

Od 1977 roku Protec stał się jednym z wiodących dostawców i specjalistów w zakresie elementów ochronnych z tworzyw sztucznych, systemów śrubowych i technicznych części formowanych wtryskowo z czterema zakładami produkcyjnymi.


Precyzyjne części z doskonałą ochroną

Dysponując standardowym asortymentem części obejmującym ponad 3500 różnych wersji nasadek ochronnych, systemów zarządzania kablami i produktów zabezpieczających, Protec jest jednym z wiodących dostawców elementów ochronnych z tworzywa sztucznego do skutecznej ochrony i bezpiecznego prowadzenia kabli, części maszyn, instalacji elektrycznych, gwintów, końcówki rur i kołnierze.


Wszechstronny program produkcyjny.

Kompetentna technologia tworzyw sztucznych i wszechstronna jakość umożliwiły firmie Protec tak konsekwentny rozwój trzech obszarów biznesowych, które w pełni spełniają różne wymagania klientów w zakresie skutecznych, prostych i niedrogich zastosowań.

Asortyment CAPTOP obejmuje wymagające technicznie i znormalizowane elementy ochronne z tworzywa sztucznego w standardowej gamie 2500 wzorów o średnicy do 1625,4 mm.

QUICK Program -FIT oferuje różnorodny wybór ponad 1000 wersji dławików kablowych z certyfikatem UL i VDE oraz akcesoriów do dławików do bezpiecznego prowadzenia i nieuszkodzonego mocowania kabli o małych i dużych średnicach zewnętrznych.

Dzięki programowi elementów bezpieczeństwa DURA-SAFE firmie Protec udało się w imponujący sposób przyczynić się do trwałej poprawy bezpieczeństwa personelu obsługi, maszyn i instalacji w przypadku nieoczekiwanego pęknięcia uszczelnienia w połączeniach kołnierzowych w systemach rurociągów.

W Protec koresponduj najwyższe wymagania produktowe, takie jak dokładność wymiarowa i integracji funkcjonalnej również ekstremalne kryteria i warunki, takie jak te z przemysł chemiczny i petrochemiczny. Na calym swiecie. Na lądzie i na morzu.


Usługa dostawy z magazynu.

Nasze imponujące usługi logistyczne opierają się na bardzo dużych możliwościach dostawczych i magazynowych dla naszych trzech najważniejszych obszarów biznesowych.

Oddziały i magazyny części gotowych Protec w Europie i za granicą umożliwiają terminowe dostawy do ponad 10 000 klientów z branży inżynierii mechanicznej i aparatury, inżynierii samochodowej, budowy pojazdów i osprzętu oraz całej branży elektrycznej.


Niezawodna dostępność z magazynu.

Mamy co najmniej 400 milionów standardowych artykułów w 3500 różnych wzorach i wymiarach gotowych do wysyłki, aby zapewnić jak najszybszą i punktualną dostawę do naszych klientów.

Co miesiąc , do wysyłki trafia 45 000 przesyłek.

Czas to pieniądz. Na calym swiecie. Zawsze możesz polegać na naszym przetwarzaniu zamówień.


Wydajność i cena w idealnej równowadze.

Wyjątkowa jakość wszystkich produktów Protec w niezmiennie niskich cenach jest doceniana w ponad 90 krajach.

Ten trwały sukces jest imponującym dowodem lojalności i uznania klientów obowiązująca na całym świecie filozofia produktu: konsekwentnie innowacyjna, konsekwentnie niedroga.


Niestandardowe standardy.

Plastikowe elementy ochronne Protec są zorientowane na użytkownika, wyrafinowane, certyfikowane i opatentowane w różnych wersjach. Spełniają najwyższe wymagania techniczne, a także wyznaczają nowe standardy zastosowań.


Produkty na zamówienie.

Mamy już standardowy element ochronny w naszym standardowym asortymencie dla ponad 90% wszystkich przypadków.

W przypadku wymagających zastosowań klientów poza tym standardowym programem tworzymy warunki wstępne dla technologii tworzyw sztucznych na zamówienie i spełniamy najwyższe wymagania produktowe dzięki naszemu wydajnemu wytwarzaniu narzędzi.

Wymiary dokładność i integracja funkcjonalna, realizowana przez wykwalifikowanych Pracowników oraz najnowocześniejsza technologia maszyn zapewniają najwyższą precyzję w realizacji wymagających wymagań klientów.


Wydajność jest mierzalna.

Dzięki wyjątkowej spójności jakości i wysokiej wydajności produkcji, Protec spełnia najbardziej kompleksowe wymagania dotyczące jakości produktu i niezawodności produkcji.

Międzynarodowe certyfikaty, takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001, VDE i VDA 6.1 są dowodem wysokiego poziomu wszystkich zastosowanych systemów zapewnienia jakości Protec i wszyscy pracownicy Protec.

Możesz być również zainteresowany tymi seriami PROTEC

CAPTOP® EP 207

Zatyczki silikonowe

CAPTOP® EP 283

Zatyczki z uchwytem

CAPTOP® EP 185

Pokrywy rur

CAPTOP® EP 505

Nasadki nakręcane z uszczelką

Certyfikowane zarządzanie produkcją i jakością

Nasze uznane na całym świecie and certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 są dowodem na wysoki poziom wszystkich zaangażowanych systemów zapewnienia jakości Protec.

Odcisk | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca w PROTEC | Certyfikaty

copyright (c) 2023 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD