Hotline: +49 (0)40 - 713 77 40

Ponad 3500 wariantów i zastosowań

Caps for Success®

Najwyższej jakości elementy ochronne z tworzyw sztucznych w konkurencyjnych cenach

Protec Plastics produkuje najwyższej jakości elementy ochronne z tworzyw sztucznych. W asortymencie posiadamy ponad 3500 wariantów i zastosowań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Protec spełnia wszelkie wymagania oraz normy jakościowe. Posiadamy międzynarodowe certyfikaty UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2008 VDE i VDA 6.2, które są potwierdzeniem wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług.

Oddziały naszej firmy znajdują się na całym świecie co umożliwia bezpośredni kontakt z kontrahentami oraz zapewnia szybką i terminową dostawę do ponad 10000 klientów.

Produkty firmy Protec Plastics są innowacyjne, certyfikowane oraz oferowane w konkurencyjnych cenach. Nasze elementy ochronne z tworzyw sztucznych spełniają najbardziej zróżnicowane wymagania techniczne, a dzięki swojej uniwersalności gwarantują oszczędność czasu i pieniędzy.

Te produkty mogą Cię również zainteresować

CAPTOP® EP 300

Osłony kołnierzy

CAPTOP® EP 207

Zatyczki silikonowe

CAPTOP® EP 250

Osłony krawędzi rur

CAPTOP® EP 283

Zatyczki z uchwytem

Gwarancja najwyższej jakości i certyfikaty

Międzynarodowe certyfikaty takie jak UL, CSA, BSA, DIN EN ISO 9001:2015, VDE i VDA 6.1 dowodzą, że wysoka jakość oferowanych produktów zabezpieczających jest dla nas niezwykle istotna.

Identyfikacja firmy | Formularz kontaktowy | Polityka prywatności | Praca | Certyfikaty

copyright (c) 2024 PROTEC PLASTICS THE CAP COMPANY LTD